Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

4,7/5 (11 Голосів)
Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно! 4.7 0 5 11

Лише до 31.12.19 подавайте документи на вступ у польський університет на осінь 2020 року користуючись послугою "Швидкий вступ 2990 грн" у одному із 25+ UP-представництв в Україні та отримайте: право на участь у розіграші 35 стипендіальних грантівпереклад документівгарантоване зарахування до обраного університету Варшави, Вроцлава, Ольштина, Познані, Лодзі та Щецина за надзвичайно низькою ціною. Під "зарахуванням" мається на увазі отримання офіційного документу від ВНЗ про зарахування, який є необхідним для відкриття національної студентської візи.

Кількість місць по акційній послузі "Швидкий вступ 2990 грн" у кожному представництві обмежена. Уточнюйте наявність місць за телефонами регіональних офісів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! "Швидкий вступ - 2990 грн" - це одноразова послуга. Ви НЕ отримуєте жодних додаткових послуг компанії UP-STUDY. Вступ за даною послугою можливий лише на осінь 2020.

Акційна послуга - Швидкий вступ

Про Акційну послугу "Швидкий вступ 2990 грн"

У традиціях Центру польської освіти UP-STUDY, завжди проводити чесні, прозорі та зрозумілі акції. Акційна послуга "Швидкий вступ 2990 грн" — одна із таких акцій. Послуга розроблена спеціалістами UP-STUDY та представниками польських ВНЗ-Партнерів виключно для українських абітурієнтів. Послуга є ексклюзивною та може надаватися на території України виключно Центром польської освіти UP-STUDY. Надання даної послуги стало можливим завдяки визнанню торгової марки UP-STUDY у міжнародному освітньому середовищі вищих навчальних закладів.

Звертаємо Вашу увагу, що "Швидкий вступ 2990 грн" - це одноразова послуга із підготовки документів для зарахування до польських навчальних закладів, яка не може розцінюватися як участь у програмі UP-STUDY та не надає жодних привілеїв, які отримують всі учасники програми UP-STUDY, які заплатили повну або знижену вартість програми по пакету "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО".

Вступаючи до університету Польщі за допомогою акційної послуги "Швидкий вступ 2990 грн" абітурієнт розуміє, що отримує одноразову послугу із зарахування до польського університету та ніякою мірою не може претендуватиме на додаткові послуги UP-STUDY в тому числі на платній основі. За допомогою акційної послуги "Швидкий вступ 2990 грн" абітурієнт має можливість вступити до одного обраного університу-партнеру UP-STUDY зі списку ВНЗ-учасників акційної послуги представлених у акції. Список доступних навчальних закладів подано нижче.

Акційна послуга - Швидкий вступ

ВИМОГИ ДО ВСТУПУ ЗА АКЦІЙНОЮ ПОСЛУГОЮ "ШВИДКИЙ ВСТУП 2990 ГРН":

— Записатися на подачу докуменів до 31.12.19
— Вступати на осінь 2020 навчальний рік
— Мати вік від 16 до 24 років
— Вступати у один із ВНЗ-партнерів акційної послуги: VISTULA (Варшава), WSH (Вроцлав)SAN (Варшава, Лодзь)WSM (Варшава)OSW (Ольштин), WSB (Вроцлав)WSB (Познань)ZPSB (Щецин)
— На момент подачі документів мати український паспорт
— Подати документи на вступ у представництві UP-STUDY (25+ міст)
— Підписати договір учасника у день подачі документів
— Оплатити вартість акційної послуги* 2990 грн із зарахування UP-STUDY у день підписання договору
— Підписати всі необхідні документи надані ВНЗ та вчасно оплатити вартість навчання** (інструкції будуть надані спеціалістами UP-STUDY).
* - оплата здійснюється у гривнях через банк та становить 2990 грн
** - оплата навчання здійснюється абітурієнтами на офіційні рахунки університетів

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ЗА АКЦІЙНОЮ ПОСЛУГОЮ "ШВИДКИЙ ВСТУП 2990 грн":

Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
— 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не закрите волоссям)
— Оригінал українського паспорту абітурієнта
— Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
— Оригінал ідентифікаційного коду абітурієнта
— Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
— Оригінал табеля за 10-ий клас (Атестат додається після закінчення школи до 30.06)

Акційна послуга - Швидкий вступ

Акційна послуга - Швидкий вступ

Університети-партнери доступні для вступу за акційною послугою "Швидкий вступ – 2990 грн"

VISTULA — один із перших міжнародних недержавних ВНЗ Польщі. Входить у ТОП кращих університетів-партнерів програми «UP-STUDY Навчання в Польщі». Найкраще викладання англійською мовою у Варшаві. Найбільш інтернаціональний ВНЗ - навчаються студенти із 70+ країн світу.

+ ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Варшаві при університеті VISTULA (при вступі за акційною послугою "Швидкий вступ 2990 грн")

Університет Бізнесу у Вроцлаві (Вища Школа Хендлова, надалі "WSH") є єдиним профільним ВУЗом по напрямкам Туристика та Бізнес. Станом на 2017 рік, відсоток українців становив менше 15%, що є беззаперечним плюсом з огляду на перспективи майбутнього працевляштування.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Вроцлаві при університеті WSH (при вступі за акційною послугою "Швидкий вступ 2990 грн")

Ольштинський Університет (OSW) входить у Групу університетів VISTULA. OSW — це сучасне закрите академічне середовище західноєвропейського типу. Університет має власний гуртожиток на території, що дозволяє студентам отримувати якісні знання без сторонніх відволікаючих факторів. OSW входить у ТОП кращих університетів регіону.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один місяць курсу польської мови у вересні у Ольштині при університеті OSW (при вступі за акційною послугою "Швидкий вступ 2990 грн")

Академія Суспільних Наук (SAN) — навчальний заклад що займає другу сходинку у загальнопольському рейтингу приватних вищих навчальних закладів. Університет вважаєтсья еталоном польської освіти. Відсоток українців у SAN — менше 20%, що позитивно впливає на майбутнє працевлаштування.

Університет Менеджменту у Варшаві (WSM) входить у п'ятірку кращих університетів Польщі за рейтингом UP-STUDY. З 1995 року WSM є одним з провідних бізнес-ВНЗ Східної Європи. Високий рівень викладання, доступна вартість навчання та міжнародні практики зробили університет WSM популярним серед польських студентів.

Якщо Ви прагматичні, цінуєте свій час і гроші, маєте здоровий глузд та бажання заробляти — бізнес-школа є правильним вибором для Вас. Освіта в WSB працює в унікальній атмосфері, яка мотивує і надихає. Університет групи WSB входить у трійку кращих недержавних ВУЗів Польщі. В цьому році він вперше набирає українців.

Університет Банківської Справи в Познані (WSB) заснований більше 20 років тому і користується великою популярністю серед поляків. Програма UP-STUDY ексклюзивно представляє даний ВУЗ в Україні. Навчання проходять у 4-ох корпусах університету, що розташовані у центральні частині Познані.

Академія Суспільних Наук (SAN) у Лодзі займає другу сходинку у загальнопольському рейтингу університетів недержавної форми власності. ВНЗ вважається еталоном освіти для польських студентів. Відсоток українців у SAN — менше 10%, що гарантує успішне працевлаштування по закінченню навчання.

Західнопоморський Університет Бізнесу (ZPSB) має більше ніж 20-ти річний досвід у підготовці професійних кадрів для бізнес-корпорацій. Лише зараз ВНЗ відкрив свої двері для українців. Студенти ZPSB можуть бути впевненені, що отримають якісні знання і практичні навички затребувані на ринку праці Польщі та Європи.

ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ ЕКСПРЕС-ПРОПОЗИЦІЄЮ ВІД UP-STUDY

Найближча європейська країна

ПРОСТИЙ І ШВИДКИЙ
ВСТУП

Ви подаєте нам НЕперекладені документи – ми надаємо Вам зарахування за 2990 грн

Найближча європейська країна

100% ГАРАНТІЯ
ВСТУПУ

За акцією Ви гарантовано вступаєте в обраний польський університет без іспитів та ЗНО

Найближча європейська країна

ДЕШЕВШЕ САМОСТІЙНОГО ВСТУПУ

Налагоджені експертами процеси дозволяють не переплачувати, на відміну від самостійного вступу

Найближча європейська країна

НІЯКИХ ПРИХОВАНИХ
ПЛАТЕЖІВ

Повна відсутність додаткових і прихованих витрат при вступі

Акційна послуга - Швидкий вступ

АБІТУРІЄНТИ АКЦІЇ "ШВИДКИЙ ВСТУП 2990 ГРН" ТАКОЖ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ 35 СТИПЕНДІАЛЬНИХ ГРАНТІВ

35 стипендіальних місць представлені у чотирьох університетах-партнерах UP-STUDY, по 5-10 місць у кожному навчальному закладі. Всі абітурієнти від UP-STUDY, автоматично та гарантовано стають учасниками розіграшу при подачі вступного пакету документів.

— ВАРШАВА: VISTULA Академія Фінансів та Бізнесу — 10 стипендій
— ВРОЦЛАВ: WSH Вроцлавський Університет Бізнесу — 10 стипендій
— ОЛЬШТИН: OSW Ольштинський Університет — 10 стипендій
— ВРОЦЛАВ: WSB Університет Банківської Справи — 5 стипендій

Детальніше про 35 стипендіальних грантів →

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО В АКЦІЮ НЕ ВХОДЯТЬ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ

Найближча європейська країна

ПОСЕЛЕННЯ В ПОЛЬЩІ

Найближча європейська країна

ПІДТРИМКА UP-SUPPORT

Найближча європейська країна

ДОПОМОГА У ВІДКРИТТІ ВІЗИ

Найближча європейська країна

ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСФЕРУ

Акційна послуга - Швидкий вступ
Акційна послуга діє при подачі документів до 31.12.19

12 12 2019 13:12:00

XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

16 лютого 2020 у Києві та 25+ містах України проходитиме XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21". Для учнів, 9,10,11 класів і студентів діють спеціальні акції і пропозиції.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

16 12 2019 19:20:00

Акція "Вступай з другом за пів ціни". Діє до 31.01.20

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2020: "Вступай із другом за пів ціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено".

Детальніше →