Отзывы студентов об учебе в Польше

Анна Чугрєєва

Сміла, Школа №12, Університет Бізнесу (Люблін)

Я повністю задоволена Програмою UP-STUDY. У мене не виникло ніяких зауважень. Менеджери цієї програми працюють з кожним зі студентів, і на мою думку їм вдалося знайти індивідуальний підхід кожного. Мені подобається університет та спеціальність, яку вони порадили мені. Інформували вчасно, інформація була обширною та повністю зрозумілою.

Артур Раздорожний

Хмельницький, Школа №1, Університет Логістики (Вроцлав)

Повністю задоволений участю у Програмі UP-STUDY Навчання в Польщі, все було на вищому рівні, інформація була повною, батьки задоволені. Бажаю багато учасників в майбутньому.

Анна Сєдая

16 лет, Сокиряни, Академія Вістула (Варшава)

Підготовка документів до вступу, подання необхідної інформації завжди відбувалося на професійному рівні. Я вважаю, що зробила првильний вибір і своєю майбутньою професією буду завдячувати саме Програмі UP-STUDY. Я повністю задоволена роботою, яку виконала Програма. Я цілком впевнена у професійності менеджерів UP-STUDY, а особливо у їхньому підході до батьків та абітурієнтів, впевнена, що у майбутньому очікується підвищення популярності даної програми і кількість її працівників буде збільшуватися з кожном роком. 

Ярослав Величко

Рівне, Гімназія "Гармонія", Університет Логістики (Вроцлав)

Програма UP-STUDY мені подобається. Я сподіваюся отримати гарну роботу по заавершенню навчання. Батьки задоволені. Сподіваюся представники Програми UP-STUDY Навчання в Польщі нас підтримають та будуть слідкувати за порядком.

Христина Юрах

Новоселиця, Університет Психології (Варшава)

Я повністю задоволена роботою Програми UP-STUDY. Я рада, що звернулася саме до вас. Від цієї програми я отримувала достатньо інформації, щоб зібрати всі необхідні документи для поїздки у Польщу на навчання. Я очікую якнайраще вивчити мову, і надалі вчитися гарно, і добре закінчити університет. Надалі бажаю Програмі UP-STUDY процвітати у вашій роботі, ви достатньо стараєтеся, щоб людям було все зрозуміло. У вашій роботі я не знайшла ніяких недоліків тому, можу вам побажати тільки удачі. 

Тетяна Осипчук

Шепетівка, Школа №7, Академія Вістула (Варшава)

Я здоволена тим, що прийняла участь у Програмі UP-STUDY. Мені сподобався індивідуальний підхід, який менеджери Програми знайшли до кожного учасника. Також, протягом участі я отримували вичерпні відповіді на запитання, які в мене виникали. Від навчання в Польщі очікую гарних результатів та багато позитивних вражень. Я цілком задоволена роботою Програми UP-STUDY Навчання в Польщі. Тож я бажаю Вам і надалі такої самовідданості у роботі та розширення сфери діяльності. Із недоліків можу назвати лише те, що відділу Програми UP-STUDY не має у моємо місті.