Отзывы студентов об учебе в Польше

Вероніка Карандашова

Київ, Школа №43, Академія Козмінського (Вршава)

Враження про Програму UP-STUDY позитивні, мені сподобався професіоналізм з яким менеджери програми допомагали при виборі майбутнього університету та розповідали про різні деталі та ньюанси. На мою думку навчання в Польщі зможе дати мені хороші перспективи у майбутньому.

Анастасія Богатько

Рівне, Школа 11, Академія Вістула (Варшава)

Участь у Програмі UP-STUDY мене цілком задовільнила. Вона формує дитину, як цілковиту особистість, дає їй поштовх (крок) у нове, доросле життя. Я очікую від навчання по даній Програмі UP-STUDY  "море" вражень та піднесення інтелектуальності.

Юлія Годун

Рівне, Академія Вістула (Варшава)

Участь у Програмі мене цілком влаштовує, тому що сама Програма UP-STUDY зробила мене впевненою у собі та дала мені шанс здобути вищу освіту у Європі.

Анна Заставна

Радехів, Львівська обл., Академія Вістула (Варшава)

Я дуже рада, що поступаю до Польщі саме по програмі UP-STUDY. На даному етапі мене все влаштовує. В надіюся навчання в Польщі виправдає мої сподівання. Я бажаю Програмі UP-STUDY і надалі розвиватися.

Олександра Вітковська

Кузнецовськ, Школа №1, Академія Вістула (Варшава)

Програма UP-STUDY мене та моїх батьків задовільнила. Я гадаю, що навчання пройде успішно, тому що активна участь в усіх гуртках та в навчанні гарантована.

Дмитро Усанов

Кузнецовськ, Гімназія, Університет Логістики (Вроцлав)

У мене доволі непогані враження про Програму UP-STUDY. Всю інформацію, яку отримував, була зрозумілою і не потребуввала перепитуввань. Очікую, що ВУЗ у який подав документи, стане добрим фундаменом для подальшої кар'єри. Цілком задоволений роботою "UP-STUDY"