Отзывы студентов об учебе в Польше

Владислав Сластіон

Тернопіль, Школа №5, Академія Козмінського (Вршава)

Дуже задоволений організацією, способом та наданням інформації Програмою UP-STUDY. Очікую дуже багато хороших вражень у подальшому. Сподобалося все, та хотілося б більший вибір університетів.

Діана Антошків

17 лет, Тернопіль, Школа №5, Академія Вістула (Варшава)

Дуже рада що звернулася за допомогою до Програми UP-STUDY. Отримала достатньо інформації та допомоги. Роботою представників – задоволена. Раджу відкрити більше офісів в обласних центрах, щоб бути більш доступнішими.

Ліза Кравчук

Жмеринка, Школа №6, Університет Бізнесу (Люблін)

Мені сподобалося працювати із представниками UP-STUDY, інформація про все пов'язане із навчанням подавалася завчасно та була повною, батьки роботою представників Програми задоволені. Я очікую поглибити свої знання англійської, вивчити польську, отримати гарну освіту.

Анна Дранік

Васильків, Школа №1, Університет Бізнесу (Люблін)

Моє загальне враження від Програми UP-STUDY позитивне. Під час вступу отримували достатньо інформації від представників Програми. Моє очікування від навчання у Польщі – це підвищити рівень володіння англійською і польською мовами. Я вважаю що представники Програми добре виконюють свою роботу.

Валентин Мандрика

Кіровоград, Медичний коледж, Університет АЛЬМАМЕР (Варшава)

Загалом мої враження позитивні, були напевно і негативні, але в загальному я задоволений. Я дуже радий, що буду навчатися у Польщі, хочу стати великою людиною, допомагати батькам. Надіюся все буде добре, отримаю диплом і буду добрим і кваліфікованим спеціалістом. Бажаю вам дати шанс поступити до Польщі ще багатьом абітурієнтам. Успіхів.

Андрій Підстрела

17 лет, Березань, Школа №1, Академія Козмінського (Варшава)

Програма UP-STUDY сподобалася мені і моїм батькам. Сама Програма надає всю необхідну допомогу студентам та забезпечує умови для легкого вступу. Від Польщі я надіюся отримати бажану путівку у Європу та світ.