Отзывы студентов об учебе в Польше

Оксана Липинская (Мама Ліпінського Ондрія)

Охтирка, Університет Логістики (Вроцлав)

Безумно благодарна работникам Программы UP-SYUDY "Обучение в Польше". Все преимущества программы были выполнены на отлично! Тактичность, внимание, отзвычивость, грамотность, очень и очень своевременное оформление документов и многое другое-вот, что мы с сыном получали за время сотрудничества. Всем советую и буду советовать обращаться именно в UP-STUDY! Уверенна, что никто не пожалеет о выборе Программы UP-STUDY!Спасибо вам за вашу работу и за помощь, которую вы оказываете в реализации мечты детей - учиться в Европе!

Євген Почевалов

18 лет, Миргород, SWPS (Варшава)

Програмою задоволений, ніяких нарікань поки, що немає. Дякую вам, за вашу професіональність и оперативність. Успіхів вам у вашій нелегкій роботі.

Альона Пархомчук

17 лет, Ахтырка, Гимназия №1, Университет АЛЬМАМЕР (Варшава)

Все было настолько просто и легко, что и до сих пор не верится в то, что я являюсь студенткой польского университета. Я очень довольна Программой UP-STUDY и даже представить не могла, что стать студентом за рубежом настолько просто. От будущего жду ярких впечатлений и кучу друзей, а главное высокий уровень знаний и квалификацию в выбранной сфере. UP-STUDY спасибо за все!

Андрій Продан

Кельменці, Ліцей, Університет Логістики (Вроцлав)

Я повністю задоволений участю у Програмі UP-STUDY. Мені дуже сподабалося, що представники UP-STUDY професійно та відповідально відносяться до учасників, допомагають у вирішенні організаційних моментів, які не входять у договір. Я не помітив у роботі Програми будь-яких недоліків. Найбільшим побажанням є можливість працювати на такому ж високому рівні. 

Вадим Коваль

Вінниця, Академія Вістула (Варшава)

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі позитивні, завдяки програмі набагато легше при вступі. Важливу роль відіграє знайомство із іншими вступниками. Велике дякую Програмі UP-STUDY Навчання в Польщі за те, що полегшує здійснення мрії про навчання за кордоном. Стосовно роботи Програм UP-STUDY краще вже мабуть не може бути: все цілком зрозуміло і доступно повідомлялося і пояснювалося кожному учаснику Програми UP-STUDY. Всім задоволений “Дзенькую бардзо!"

Анна Охотіна

Броди, Школа №3, Академія Вістула (Варшава)

Мені дуже сподабалася програма по якій я поступила до Академії Фінансів і Бізнесу Вістула у Варшаві – це Програма UP-STUDY Навчання в Польщі. У ній працюють відповідальні особи. У будь який час можна зв'язатися, і якщо щось незрозуміло, то зажди готові допомогти або щось порадити. Я щаслива, що поступаю саме по програмі UP-STUDY. В подальшому я бажаю цій програмі успіхів в усьому. Всім студентам я її рекомендую.