Отзывы студентов об учебе в Польше

Олександр Чепалов

Одеса, Гімназія №5, Університет Логістики (Вроцлав)

Мені дуже сподобалось. Ніяких зауважень немає. Все було зроблено швидко та з професіоналізмом.

Ілона Кухтін

Орджонікідзе, Загальноосвітній ліцей, Університет Логістики (Вроцлав)

Мої враження про участь у програмі UP-STUDY - дуже позитивні. Мені сподобалась вся організація і підготовка документів. Вразила обізнаність працівників компанії про життя і перебування студентів у Польщі. Щиро дякую Вам.
Я вам бажаю розширюватися. Мати представників компанії не лише на заході України, а й в центрі та східній частині нашої країни. Бажаю Вам ще багато учасників, студентів вашої програми.

Дмитро Хоменко

Кременчук, Університет Логістики (Вроцлав)

Все сподобалось, взагалі не можу повірити, що моя мрія здійснилась, завжди мріяв вчитись за кордоном. Батьки в захваті від UP-STUDY.

Владислав Сидоренко

Добровеличівка, Університет Логістики (Вроцлав)

Особливо для мене, все просто чудово. Мені все подобається. Я просто в захваті. Досі не можу повірити що моя мрія здійснилась. Батьки дуже задоволені. UP-STUDY надало мені змогу вивчитись в європейській країні.
Продовжуйте в тому ж дусі. Ви працюєте дуже швидко. Все на вищому рівні.

Іван Мариненко

Ленінська ЗОШ, с. Ленінське, Університет Логістики (Вроцлав)

Привітний персонал в телефонному режимі, швидка консультація з будь-яких питань. Швидкий збір документів і вчасне попередження про різні проблеми. Мені все сподобалось, обов'язково порекомендував би друзям.

Тетяна Супрун

Лубенський фінансово-економічний коледж, с. Деркачі, Академія Вістула (Варшава)

Все дуже добре було організовано та продумано. Сподобалась турбота працівників і їх професіоналізм. Також сподобалась підтримка на протязі вступу. Дуже гарна атмосфера була створена для виїзду до Польщі.