Отзывы студентов об учебе в Польше

Павло Пірко

Кузнецовськ, Школа №1, Університет Логістики (Вроцлав)

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі добрі. Я задоволений що прийняв у ній участь. Очікую отримати добре навчання та знайти роботу по своєму напрямку.

Вікторія Радчук

Рівне, Лінгвістичний університет м. Київ, Академія Вістула (Варшава)

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі позитивні. Приємно вражена організацією всього процессу вступу, оскільки представники програми відповідальні і з розумінням віднеслися до усіх прохань та зауважень.

Катерина Мигаль

17 лет, Черкаси, Спеціал. школа №28, Академія Вістула (Варшава)

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі гарні. Сподіваюся на нові знайомства, враження та досвід. Задоволена організацією поїздки. Сподобалося як доносилася інформація щодо вступу по Програмі UP-STUDY. Терпіння Вам та наснаги!

Генадій Хаврич

Бердичів, Школа №1, Університет Бізнесу (Люблін)

Я задоволений участю у Програмі UP-STUDY Навчання в Польщі, адже вона надає шанс на краще життя у гарній країні Польщі. Я очікую на нові враження від життя, нові знання та нові знайомства.

Валерія Степанова

Миргород, Школа №7, Академія Вістула (Варшава)

Мені сподобалося відношення до абітурієнта і те, що я достатньо та вчасно отримувала від представників Програми UP-STUDY Навчання в Польщі інформацію стосовно вступу та подання документів. Задоволена підготовкою документів для відкриття візи (отримала її без жодних проблем)

Аліна Шарт

Одеса, Троїцька школа, Академія Вістула (Варшава)

Вцілому, я задоволена роботою працівників Програми UP-STUDY Навчання в Польщі. Я не пошкодувала що звернулася по допомогу саме до них. Оцінка 5 із 5