(ВРОЦЛАВ) Вроцлавський Університет Менеджменту - Wyższa Szkoła Zarządzania “Edukacja” we Wrocławiu

Університет Менеджменту (WSZ) є кращим профільним бізнес-ВУЗом по менеджменту у західній Польщі. Університет займає почесне 4-те місце у рейтингу UP-STUDY по перспективі працевлаштування після закінчення навчання. Доступна вартість освіти робить його лідером по менеджменту та інформатиці серед ВУЗів Програми.

ВСТУПАЙТЕ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВЦІНИ (ПО 7995 ГРН З ОСОБИ). Подавайте документи на вступ разом із другом до 31.03.2019 та отримайте послуги UP-STUDY за півціни! Дізнатися як зареєструватися →

ВСТУПАЙТЕ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 3490 ГРН. Отримайте документ про зарахування без жодних додаткових послуг компанії. Більше про акцію "Швидкий вступ 3490 грн" →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Менеджмент

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інформатика

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Педагогіка

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Журналістика

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Менеджмент

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Педагогіка

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Журналістика

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Нагороди та номінації

  • Рік заснування - 1997
  • Працевлаштування - 8,5 з 10 випускників
  • Рейтинг серед ВУЗів - 80%
  • Кількість випускників - 13 500
  • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі відсутній
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро/година)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

Вроцлавський Університет Менеджменту (WSZ) було засновано у 1997 році. На сьогодні, він має 4 корпуси, що розташовані у історичній частині Вроцлава. У WSZ викладає наукова бізнес-еліта західної Польщі, яка дає студентам якісні знання та шанс на гідне працевлаштування після закінчення навчання. Університет входить у четвірку кращих університетів-партнерів UP-STUDY і являється одним із найпопулярніших ВУЗів у західній частині Польщі за напрямком "Менеджмент" та "Інформатика".

Навчання у WSZ - це унікальна можливість здобуття освіти у самому центрі Європи - у місті Вроцлав (у 2016 році Вроцалв удостоєно назви "Європейська столиця культури"). Університет відкрив свої двері ексклюзивно для абітурієнтів-учасників UP-STUDY із України у 2015 році. І відтепер, Ви маєте можливість бути впевненими, що реалізуєте свої найамбітніші цілі разом із WSZ.

Вроцлавський Університет Менеджменту має зручне транспортне сполучення із центром міста (сучасними автобусами або трамваями із кондиціонерами та WiFi) зробить Ваш доїзд до університету швидким та комфортним.

Метою Університету є підготовка найкращих спеціалістів на таких напрямках, як: Менеджмент, Інформатика, Англійська Філологія, Педагогіка. Висока якість навчання є можливою завдяки:
— Постійному вдосконаленню освітніх програм та процесу навчання;
— Висококваліфікованим викладачам-практикам;
— Практичним заняттям під час навчання;
— Використанню ефективних і сучасних методів викладання.

У своїй діяльності Вроцлавський Університет Менеджменту керується принципами свободи викладання, наукових досліджень і повазі прав захисту інтелектуальної власності. Університет WSZ дотримується кращих академічних традицій у європейській освіті. Тому, Ви можете бути впевнені у тому, що після закінчення даного університету на Вас чекає гідне працевлаштування.

Cтудентське життя

Студенти Вроцлавського Університету Менеджменту не тільки навчаються, але мають можливість активно

Подальше працевлаштування

На території університету діє Бюро кар'єр, яке допомагає студентам із пошуком підробітку, роботи або місця для стажування під час навчання. Завдяки співпраці університету із великою кількістю міжнародних роботодавців, Ви завжди можете знайти для себе гарно оплачувану роботу, як у Польщі та і сусідніх країнах Європи

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу