(ВРОЦЛАВ) Міжнародний Університет Логістики і Транспорту - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Міжнародний університет логістики і транспорту — був заснований у 2001 році за ініціативою Асоціації зі створення об'єднаного логістичного центру м. Вроцлав, Вроцлавською економічною академією, Вроцлавським політехнічним університетом, Виконавчим комітетом Нижньої Силезії, Муніципалітетом міста Вроцлав.

ВСТУПАЙТЕ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 3490 ГРН. Отримайте документ про зарахування без жодних додаткових послуг компанії. Більше про акцію "Швидкий вступ 3490 грн" →

ВИГРАЙТЕ 1 ІЗ 5 СТИПЕНДІЙ У ЦЬОМУ ВНЗ, ЯКІ ПОКРИВАЮТЬ 50% РІЧНОЇ ВАРТОСТІ! Всі абутурієнти, які вступають на осінь 2019, автоматично стають учасниками конкурсу. Дізнатися як зареєструватися →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Логістика

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Транспорт

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Бакалавр
Мова викладання: Англійська

Logistics studies

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інженер
Мова викладання: Польська

Логістика

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Будівництво

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Інженер
Мова викладання: Англійська

Logistics studies

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Логістика

Термін навчання: 1.5 р. (3 сем.)

Магістр
Мова викладання: Англійська

Logistics studies

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 2001
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 95%
  • Працевлаштування - 9 з 10 випускників
  • Кількість студентів - 2 000
  • Кількість іноземних студентів - близько 150
  • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (2 місяці) - 150 євро
  • Практика під час навчання - від 3 євро/година (оплачує навчання)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2018/19 рік

Університет заснований в 2001 році за ініціативою Асоціації зі створення об'єднаного логістичного центру м. Вроцлав спільно з: Групою бізнес-шкіл ESIDEC, м. Метц (Ecole Supérieure Internationale de Commerce); Вроцлавською економічною академією; Вроцлавським політехнічним університетом; Виконавчим комітетом Нижньої Силезії; Муніципалітетом м. Вроцлав.

Створення університету було зумовлене відсутністю в Польщі ВНЗ, що готує фахівців за фахом логіст, у той час як економіка країни гостро потребувала таких кадрів. При створенні Міжнародного Університету Логістики та Транспорту була сформульована місія ВНЗ - «Навчання менеджерів, підготовлених до управління сучасними логістичними процесами, готових до роботи в умовах всеосяжної інтеграції об'єднаної Європи». З точки зору університету, запорукою успішної реалізації цієї місії є створення відповідної програми навчання, запрошення кращих викладачів, а також тісна співпраця зі сторонніми організаціями та підприємствами. Завдяки співпраці з стратегічним партнером - групою ESIDEC, програма навчання університету гарантує отримання знань і навичок європейського рівня в галузі логістики, транспортувань і експедиції.

МУЛіТ спільно з французьким ESIDEC відзначений нагородою Прем'єр-міністра Франції Жана-П'єра Раффарена. Нагорода особливо цінна тим, що була завойована в суперництві з 92-ма учасниками конкурсу зі всього світу. Впродовж багатьох років ВНЗ є лауреатом сертифікату "Престижний ВНЗ", присуджуваного Академічним інформаційним центром.


UP-STUDY Програма №1 серед 4-ох рейтингових університетів Польщі у 2013 році

Cтудентське життя

Студенти Університету мають можливість пройти стажування у місцевих та міжнародних компаніях. Більше того, завдяки програмі співробітництва, після закінчення другого курсу студенти можуть продовжити навчання в ICN College Business School in Nancy, Франція.

При університеті є можливість пройти мовні курси польської мови тривалістю 2 місяці. В програму будуть входити відвідування музеїв, театрів та ін. Зареєструватися на курс польської мови у Міжнародному університеті логістики і транспорту можна під час співбесіди на Програму UP-STUDY "Навчання в Польщі"

Подальше працевлаштування

Університет надає можливість кращим студентам навчатися безкоштовно за Програмою "Дуальне навчання". Дана програма дозволяє протягом тижня 3 дні навчатися, 2 дні працювати у Партнера ВНЗ. За даною програмою компанія повністю покриває річну оплату навчання.

Бюро кар'єри - з самого початку свого існування діє в напрямку активізації студентів та їх професійного вдосконалення, займається пошуком , організацією студентських практик та стажувань. Так само Бюро займається пошуком роботи для своїх студентів. Однією з цілей Бюро є створення постійної співпраці між студентами і ВНЗ.

 

 Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу

Дмитро Мармура
Керівник міжнародного відділу університету Логістики

Программа UP-STUDY является стратегическим партнером Международного Университета Логистики и Транспорта во Вроцлаве. Мы рекомендуем UP-STUDY как перспективного и ответственного партнера нашего университета, добросовестно относящегося к процессу подготовки документов к поступлению и репрезентации наших интересов на территории Украины