(ОПОЛЕ) Університет Банківської Справи - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

WSB Opole належить до престижної групи університетів банківської справи, які забезпечують найвищий рівень бізнес-освіти. Даний університет ексклюзивно представлений компанією UP-STUDY на території України. В цьому році він в перше набирає українців.

ВСТУПАЙТЕ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВЦІНИ (ПО 8250 ГРН З ОСОБИ). Подавайте документи на вступ разом із другом до 31.03.18 та отримайте послуги UP-STUDY за півціни! Дізнатися як зареєструватися →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Фінанси та банківська справа

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Право в бізнесі

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Внутрішня безпека

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Педагогіка

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інженер
Мова викладання: Польська

Логістика

Термін навчання: 3,5 р. (6,5 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Менеджмент та управління

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 2006
  • Рейтинг серед вузів Польщі - 73%
  • Працевлаштування - 8 з 10 випускників
  • Кількість випускників - 9 000
  • Середній бал для вступу від 8.0
  • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один місяць) - 1000 PLN
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро/година)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

 

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2017/18 рік

 

Університет Банківської Справи є найбільшою фінансовою групою приватних вищих навчальних закладів Польщі. Відділення у Ополе є філіалом відділення університету Банківської справи у Вроцлаві. Центр польської освіти UP-STUDY є ексклюзивним партнером університету, та має право представляти даний ВНЗ на території України на спеціальних умовах (Гарантований вступ, проходження всіх етапів в Україні). Університет зайняв третє місто серед приватних університетів Польщі, як самий обираний ВУЗ абітурієнтами та перше місце з точки зору задоволеності випускників. ВУЗ пропоную до вибору такі факультети, як Фінанси, Менеджмент, Право в бізнесі, Внутрішня безпека та інші. Також можлива участь в міжнародних програм, а саме таких як: ERASMUS, AIESEC, AEGEE, SKND і інші.

 

Cтудентське життя

Університет завжди підтримує ініціативу студентів. Явним підтвердженням цьому є допомога в реалізації Студентського Форуму ВСС, спрямованого на розвиток підприємництва серед молоді, за що ВНЗ отримав нагороду. Кожен студент має змогу розвиватися в різних напрямках. ВУЗом організовуються регіональні проекти, такі як "Cafe Biznes" або підприємницький фестиваль.Також в університеті діють на постійній основі різні гуртки та наукові клуби, в яких кожен може розвивати свої додаткові здібності.

 

Подальше працевлаштування

В університеті діє постійний помічник студента - організація “Бюро Кар’єр”, яка допомагає влаштуватись на практику чи вже на роботу. Вона організовує і проводить семінари, тренінги, ярмарки вакансій, зустрічі з роботодавцями. Це дає можливість кожному студенту завести нові знайомства, отримати необхідні практики або ж омріяну роботу. Також кожен студент даного ВНЗ має можливість проходити практики у партнерів університету в місті Вроцлав. В університеті діє програма Erasmus серед таких країн: Бельгія, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Нідерланди,Туреччина, Угорщина, Португалія, Італія та ін.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу