Навчання в Польщі

Вступ на осінь 2018 у кращі ВНЗ Польщі від UP-STUDY!

 Акція "Пакет ВСЕ ВКЛЮЧЕНО за 9990 грн" - подайте документи до 31.01.2018 та отримайте послуги із зарахування зі знижкою. Деталі →
— Акція "Вступай із другом за півціни" - подайте документи із другом до 28.02.2018 та отримайте послуги із зарахування за півціни (по 4995 грн). Деталі →
Спеціальна пропозиція "27 стипендій". До 30.04.18 подайте документи на вступ та прийміть участь у розіграші 27 стипендіальних грантів. Деталі →

 
Навчаєтеся у 10 чи 11 класі?
Саме час розпочати вступ до Польщі у кращі університети. Компанія UP-STUDY налічує 29 офісів в Україні - це офіційне представництво рейтингових університетів Польщі з повноваженням приймальної комісії та правом першочергового зарахування до них. Ми пропонуємо якісну європейську освіту за українською ціною, гарантований вступ (на момент вступу  володіти польською та мати атестат про закінчення школи - не обов'язково) та більш ніж 350 спеціальностей та факультетів у Варшаві, Вроцлаві, Познані, Щецині, Кракові та Лодзі на вибір. При цьому навчання може бути зі спеціальними стипендіями або знижками для учасників програми UP-STUDY.

 

При цьому вступ до університетів Польщі по програмі UP-STUDY в більшості випадків відбувається з ексклюзивними знижками та стипендіями.

 

Вигравай один із 27-ми стипендіальних грантів

З нагоди введення Безвізового режиму для Українців, компанія UP-STUDY проводить стипендіальний конкурс національного масштабу, який зробить європейську освіту доступнішою. Ексклюзивно серед учасників буде розіграно 27 стипендій, які покривають 50% вартості річного навчання у одному із 5 обраних ВНЗ.

Кожен абітурієнт, який подасть документи на вступ до Польщі на 2018/19 навчальний рік у період із 6.09.17 по 30.04.18 у один із п'яти ВНЗ вказаних нижче, гарантовано отримує право на участь у розіграші 27-ми грантів.

27 стипендіальних грантів представлені у 5-ти університетах-партнерах UP-STUDY: Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA (ВАРШАВА), Академія Суспільних Наук SAN (ВАРШАВА, ЛОДЗЬ, КРАКІВ), Вроцлавський Університет Бізнесу WSH (ВРОЦЛАВ), Університет Банківської Справи WSB (ВРОЦЛАВ), Західнопоморський Університет Бізнесу ZPSB (ЩЕЦИН)Дізнатися більше про розіграш 27 сипендіальних грантів від UP-STUDY →

9 основних переваг Пакету "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" від Компанії UP-STUDY:

 • Програма підтримки (3 роки) в Польщі "UP-SUPPORT" - надається всім учасникам безкоштовно
 • Послідовна участь у Програмах "UP-STUDY" (1 рік в Україні) та "UP-SUPPORT" (3 роки у Польщі)
 • Найбільша освітня мережа: 26 представництва UP-STUDY в Україні та 3 у Польщі
 • Безкоштовний підбір житла у Польщі: гуртожиток або квартира
 • Організація трансферу на навчання до Польщі
 • Гарантоване зарахування до обраного ВУЗу (Якщо середній бал табелю вище 7,5 з 12)
 • Програма UP-STUDY Програма №1 серед рейтингових ВУЗів Польщі
 • Усі учасники UP-STUDY мають можливість знайомитися із майбутніми одногрупниками
 • Всі університети-партнери UP-STUDY мають 4-ий рівень акредитації та адаптовані для навчання іноземців

Програма UP-SUPPORT – Комплексна підтримка студентів у Польщі

"Програма UP-SUPPORT" — це комплексна програма підтримки іноземних студентів, яка діє у Польщі 24/7. Програма створена Центром польської освіти "UP-STUDY" на основі 10-ти річного досвіду роботи. "Програма UP-SUPPORT" — це допомога, яка надає впевненість, що у незнайомій країні Ви не самі, що поряд із Вами є досвідчені спеціалісти, які у будь-який час нададуть кваліфіковану підтримку як у простих, так і надзвичайно складних ситуаціях.

files/theme/corporate/images/department5.jpg

Потреба в допомозі, під час навчання у Польщі, буває різною, від необхідної: поселення, пошук житла, адаптаційна програма по приїзду, так і індивідуальної: у мене температура, я загубився у місті, пропав мій паспорт, болить живіт, ображають в університеті, не знаю як скористатися страховим полісом, де дешевше купити ті чи інші речі, хочу купити автомобіль або як отримати водійські права... і сотня інших проблем.

Студенти UP-STUDY отримують підтримку "UP-SUPPORT" безкоштовно. Дізнатися більше про "UP-SUPPORT" →

ТРИРІЧНА ПІДТРИМКА UP-STUDY У ПОЛЬЩІ – "UP-SUPPORT"

Початковий пакет документів, які необхідно підготувати для візиту:

 • Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
 • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не закрите волоссям)
 • 4 фото на шенгенську візу (3,5х4,5, крупне лице)
 • Оригінал українського паспорту абітурієнта
 • Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Оригінал ідентифікаційного коду абітурієнта
 • Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Оригінал табеля за 10-ий клас (Атестат надається після закінчення школи до 30.06)
 • Оригінали нагород та дипломів зі школи (Олімпіади, змагання. Потрібні для стипендій та знижок на навчання)

Другий пакет документів (Після закінчення школи — до 30 червня):

 • Атестат про закінчення школи
 • Додаток до атестату
 • Медична довідка 086 О або У
 • Закордонний паспорт (Допомога у виготовленні паспорту достроково)
 • Для магістратури (після 4 років навчання в Україні): Диплом
 • Для магістратури (після 4 років навчання в Україні): Додаток до диплому

Обираючи UP-STUDY - Ви обираєте надійного партнера. За час своєї роботи Програма відмінно зарекомендувала себе у освітніх Польсько-Українських відносинах як серед університетів, так і серед польських студентів, на сьогоднішній день, обираючи UP-STUDY Ви можете бути впевнені у першочерговому зарахуванні до обраного ВУЗу та першочерговому заселенні до напривабливіших гуртожитків Польщі.

Вступ до Польщі по Пакету "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" від UP-STUDY включає: безкоштовний підбір житла (економія від 7000 грн), поселення у власні гуртожитки та квартири за цінами нижче ринкових (економія від 12000 гривень/рік), три роки підтримки у Польщі, повну підготовку документів до вступу, відкриття візи, виготовлення усіх легалізаційних документів: апостилів Міносвіти, здійснення усіх перекладів та нотаріальних завірень.

Вартість Пакету "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" (вступ на осінь 2018) UP-STUDY — 9990 грн  499 ЄВРО . Акція діє до 31.01.18. Оплата здійснюється двома частинами: перша 6000 грн в день підписання договору, друга — 3990 грн, після отримання документів, що підтверджують зарахування до ВНЗ. Дані кошти включають повний перелік послуг. Співбесіда безкоштовна.
 


                                          Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу