ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 27 стипендій

4,7/5 (29 Голоса)
ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 27 стипендій 4.7 0 5 29

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 27 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві, Кракові, Лодзі та Щецині.

Кожен учасник центру польської освіти UP-STUDY, який подасть документи протягом вступної кампанії 2018/19 у 5 обраних університетів, автоматично та гарантовано стає учасником стипендіального кокурсу. Стипендія покриває 50% вартості першого року навчання, незалежно від обраного під час подачі документів факультету та мови навчання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Конкурс є ексклюзивним для учасників UP-STUDY. Перемога у конкурсі передбачає отримання стипендії від університету у розмірі, що покриває половину вартості першого року навчання. Переможці, як і всі інші учасники-студенти, самостійно оплачують всі інші види витрат під час перебування у Польщі (проживання, харчування, транспорт та інше).

Про стипендіальний грант на навчання у Польщі

У традиціях Центру польської освіти UP-STUDY, завжди проводити чесні, прозорі та зрозумілі акції. "Розіграш 27 стипендіальних грантів на знижку 50% на перший рік навчання" — одна із таких акцій. 

Організувати конкурс міжнародного масштабу під силам лише найбільшій в Україні освітній мережі — Центру польської освіти UP-STUDY. Отримання стипендій стало можливим завдяки визнанню торгової марки UP-STUDY у міжнародному освітньому середовищі вищих навчальних закладів. Студентів та випускників UP-STUDY у Польщі знають, поважають та вирізняють із загальної кількості молодих осіб.

Всі абітурієнти, учасники UP-STUDY, які подадуть документи на вступ до Польщі на 2018/19 навчальний рік у період із 6.09.17 по 30.04.18 у один із п'яти університетів-партнерів, автоматично стають учасниками конкурсу та мають шанс виграти один із 27-ми стипендіальних грантів на знижку на перший рік навчання у ВНЗ Польщі

VISTULA Академія Фінансів та Бізнесу

Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA

5 стипендіальних місць

SAN Академія Суспільних Наук

Академія Суспільних Наук

7 стипендіальних місць

WSH Вроцлавський Університет Бізнесу

Вроцлавський Університет Бізнесу

5 стипендіальних місць

WSB Університет Банківської Справи

Університет Банківської Справи

5 стипендіальних місць

ZPSB Західнопоморський Університет Бізнесу

Західнопоморський Університет Бізнесу

5 стипендіальних місць

ВИМОГИ ДЛЯ УЧАСТІ У СТИПЕНДІАЛЬНОМУ КОНКУРСІ:

— Вступати на 2018/19 навчальний рік
— Пройти обов'язкову "Передреєстрацію на стипендіальний конкурс" забронювати місце вказавши Ваше ім'я та емейл (форма подана нижче).
— Подати документи на вступ у представництві UP-STUDY (26 міст)
— Подати документи протягом вступної компанії 2018/19
— Вступати у один із 5-ти ВНЗ-партнерів конкурсу: VISTULA, SAN, WSH, WSB, ZPSB
— На момент подачі документів навчатися у випускному класі/курсі
— На момент подачі документів бути віком 16-24 роки
— Підписати договір учасника у день подачі документів
— Вчасно та у повному обсязі оплачували всі кошти згідно договору учасника
— Оплатити вартість послуг із зарахування UP-STUDY (Послуги компанії є безкоштовними у період з 6.09 по 30.09 -діє акція "Безкоштовний вступ")
— Дотримувалися всіх правил участі у Програмі UP-STUDY

Безкоштовно забронюй місце у стипендіальному конкурсіреєстрація займе менше однієї хвилини

Як визначаються переможці стипендіальних грантів

Переможці визначаються представниками польських університетів-партнерів, на основі виконаних творчих завдань учасниками стипендіального конкурсу. Творче завдання являє собою написання есе на запропоновану ВУЗом тему. Теми для кожного університету, які приймають участь у стипендіальному конкурсі, будуть оголошені протягом березня-квітня 2018 року. Про початок прийому робіт всіх учасників UP-STUDY буде проінформовано по емейлу.

Написання есе допускається на двох мовах: польська (для абітурієнтів, які вступают на польськомовне навчання) та англійська (для абітурієнтів, які вступають на англомовне навчання). Готове есе учасникам стипендіального конкурсу потрібно буде надіслати із персонального емейлу (зареєстрованого у формі "Передреєстрації на конкурс" поданій нижче) на емейл центрального офісу UP-STUDY. Приїжджати особисто для подачі робіт у м. Київ не потрібно.

Після закінчення терміну прийому робіт, представники університету оберуть переможців стипендій, а роботи переможців будуть опубліковані на офіційній сторінці: up-study.ua

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 27 стипендій

Університети, які приймають участь у конкурсі:

27 стипендіальних місць представлені у п'яти університетах-партнерах UP-STUDY, по 5-7 місць у кожному навчальному закладі. Всі абітурієнти від UP-STUDY, автоматично та гарантовано стають учасниками розіграшу при подачі вступного пакету документів.

— ВАРШАВА: VISTULA Академія Фінансів та Бізнесу — 5 стипендій
— ВАРШАВА, ЛОДЗЬ, КРАКІВ: SAN Академія Суспільних Наук — 7 стипендій
— ВРОЦЛАВ: WSH Вроцлавський Університет Бізнесу — 5 стипендій
— ВРОЦЛАВ: WSB Університет Банківської Справи — 5 стипендій
— ЩЕЦИН: ZPSB Західнопоморський Університет Бізнесу — 5 стипендій

 

Заповніть коротку реєстрацію на конкурс

І гарантовано забронюйте за собою участь у безкоштовному конкурсі стипендіальних грантів від UP-STUDY.

Безкоштовна передреєстрація в конкурсі стипендій не зобов'язує Вас брати участь в конкурсі або вступати до Польщі за програмою UP-STUDY, але гарантовано резервує за Вами місце учасника конкурсу у разі вступу за програмою.

ВАЖЛИВО! Кожен абітурієнт учасник UP-STUDY, який вступає на 2018/19 навчальний рік, але не отримав під час подачі документів інформації у представництві UP-STUDY щодо участі у даному стипендіальному конкурсі, також, гарантовано має право прийняти у ньому участь.

Натисніть, щоб безкоштовно забронювати місце у стипендіальному конкурсі

Вимоги до учасників акції

Етапи участі у стипендіальному конкурсі:

1. Забронюйте місце у конкурсі заповнивши "Передреєстраційну форму"

2. Заповніть "Анкету студента 2018" та отримайте перелік необхідних документів на Ваш емейл.

3. З 6.09.17 по 30.04.18 подайте документи на вступ у одному із 26 представництв UP-STUDY в Україні.
 
4. У період з 1 березня по 30 квітня напишіть есе, надішліть його нам на емейл poland@up-study.net та очікуйте результати.
 
Вітаємо! У Вас є реальний шанс виграти одну із 27 стипендій в університетах Польщі! Насолоджуйтеся вступом до Польщі користуючись послугами UP-STUDY.

 

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта
Польщі і дізнайтеся більше про навчання

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

ІЗ ГІДА-ІНФОРМАТОРА ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

— Найбільш перспективні спеціальності і ціни на них
— Перелік необхідних документів для вступу
— Де жити в Польщі
— Цікаві факти про освіту в Польщі
 

Завантажити Гід-інформатор Навчання в Польщі

Відео про розіграш грантів від UP-STUDY (Попередня вступна кампанія 2017/18)

Під час попередньої вступної кампанії 2017/18 Центр польської освіти UP-STUDY розіграв серед своїх учасників 10 грантів на безкоштовне навчання та 10 грантів на вступ зі знижкою 50% на перший рік навчання. Розіграш відбувся у Києві у квітні 2017 року. На ньому були присутні спеціально запрошені представники польських університетів та телебачення. Всі 20 грантів знайшли своїх переможців, які вже зараз здобувають освіту у Польщі не оплачуючи навчання (або оплачуючи її зі значною знижкою).

Центр полької освіти UP-STUDY цінує кожного свого учасника та приготував ще безліч цікавих подарунків, інформація про які буде опублікована у жовтні-листопаді на нашому сайті up-study.ua.

Безкоштовно забронюй місце у стипендіальному конкурсіреєстрація на участь у конкурсі займе у Вас менше однієї хвилини

 

27 07 2017 19:20:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 27 стипендій

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 27 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві, Кракові, Лодзі та Щецині. 

Детальніше →

14 12 2017 11:44:00

Безвізовий режим для України відкрив багато можливостей. Розбираємося

Стаття буде корисна для всіх жителів України через те, що ми детально розглянемо всі особливості перетину кордону, відповідно до умов безвізового режиму.

Детальніше →

13 12 2017 11:33:00

UP-STUDY NEWS: «Financial Times» визначила кращі європейські бізнес-університети. Хто потрапив в список?

4-го грудня, «Financial Times» оприлюднила щорічний рейтинг кращих європейських бізнес-університетів 2017 року. До нього увійшло 92 заклади вищої освіти, серед яких 22 британських та 26 французьких ВНЗ.

Детальніше →