Акція "Швидкий вступ − 3490 грн (€110)" − Дешевше ніж вступати самостійно!

4,6/5 (25 Голоса)
Акція "Швидкий вступ − 3490 грн (€110)" − Дешевше ніж вступати самостійно! 4.6 0 5 25

До 31.03.19 подавайте документи на вступ 2019/20 користуючись послугою "Швидкий вступ 3490 грн (€110)" у одному із 25+ UP-представництв в Україні та отримайте переклад документів та гарантоване зарахування до обраного університету Варшави, Вроцлава, Познані, Лодзя, Ольштина та Щецина за надзвичайно низькою ціною. Під "зарахуванням" мається на увазі отримання офіційного документу від ВНЗ про зарахування, який є необхідним але не достатнім для відкриття національної студентської візи.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ "Швидкий вступ - 3490 грн (€110)" - це одноразова послуга. Ви НЕ отримуєте та не можете отримати жодних додаткових послуг компанії UP-STUDY та не маєте можливості дозамовити додаткові послуги (такі як "Консультації та підтримка у Польщі та Україні" або "Допомога у пошуку житла"). Вступ за даною послугою можливий лише на осінь 2019-20.

Вступ до Польщі в 2019 році!

Про Акційну послугу "Швидкий вступ 3490 грн (€110)"

У традиціях Центру польської освіти UP-STUDY, завжди проводити чесні, прозорі та зрозумілі акції. Акційна послуга "Швидкий вступ 3490 грн (€110)" — одна із таких акцій. Послуга розроблена спеціалістами UP-STUDY та представниками польських ВНЗ-Партнерів виключно для українських абітурієнтів. Послуга є ексклюзивною та може надаватися на території України виключно Центром польської освіти UP-STUDY. Надання даної послуги стало можливим завдяки визнанню торгової марки UP-STUDY у міжнародному освітньому середовищі вищих навчальних закладів.

Звертаємо Вашу увагу, що "Швидкий вступ 3490 грн (€110)" - це одноразова послуга із підготовки документів для зарахування до польських навчальних закладів, яка не може розцінюватися як участь у програмі UP-STUDY та не надає жодних привілеїв, які отримують всі учасники програми UP-STUDY, які заплатили повну або знижену вартість програми по пакету "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО". Набір на вступ до Польщі за Програмою UP-STUDY "Все включено" відкрито до 31.03.19.

Вступаючи до університету Польщі за допомогою акційної послуги "Швидкий вступ 3490 грн (€110)" абітурієнт розуміє, що отримує одноразову послугу із зарахування та ніякою мірою не може претендуватиме на додаткові послуги UP-STUDY в тому числі на платній основі. За допомогою акційної послуги "Швидкий вступ 3490 грн (€110)" абітурієнт має можливість вступити до одного обраного університу-партнеру UP-STUDY із 11 ВНЗ представлених у акції. Список доступних навчальних закладів подано нижче.

files/articles/UP-STUDY 4.jpg

ВИМОГИ ДО ВСТУПУ ЗА АКЦІЙНОЮ ПОСЛУГОЮ "ШВИДКИЙ ВСТУП 3490 ГРН (€110):

— Подати документи до 31.03.18
— Вступати на 2019/20 навчальний рік
— Мати вік від 16 до 24 років
— Вступати у один із ВНЗ-партнерів акційної послуги: VISTULA (Варшава), WSH (Вроцлав)SAN (Варшава,Лодзь)WSM (Варшава)OSW (Ольштин), WSB (Вроцлав)WSZ (Вроцлав)WSB (Познань)ZPSB (Щецин)
— На момент подачі документів мати готові український та закордонний паспорти
— Подати документи на вступ у представництві UP-STUDY (25+ міст)
— На момент подачі документів навчатися у випускному класі/курсі
— Підписати договір учасника у день подачі документів
— Оплатити вартість акційної послуги* 3490 грн (€110) із зарахування UP-STUDY протягом 2-ох днів від моменту підписання договору
— Підписати всі необхідні документи надані ВНЗ та вчасно оплатити вартість навчання** (інструкції будуть надані спеціалістами UP-STUDY).
* - оплата здійснюється у гривнях через банк та становить 3490 грн)
** - оплата навчання здійснюється абітурієнтами на офіційні рахунки університетів

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ЗА АКЦІЙНОЮ ПОСЛУГОЮ "ШВИДКИЙ ВСТУП 3490 грн (€110)":

Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
— 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не закрите волоссям)
— Оригінал українського паспорту абітурієнта
— Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
— Оригінал ідентифікаційного коду абітурієнта
— Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
— Оригінал табеля за 10-ий клас (Атестат додається після закінчення школи до 30.06)

Вступ до Польщі в 2019 році!

Університети-партнери доступні для вступу за акційною послугою "Швидкий вступ":

VISTULA — один із перших міжнародних недержавних ВНЗ Польщі. Входить у ТОП кращих університетів-партнерів програми «UP-STUDY Навчання в Польщі». Найкраще викладання англійською мовою у Варшаві. Найбільш інтернаціональний ВНЗ - навчаються студенти із 50+ країн світу.

+ ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Варшаві при університеті VISTULA (при вступі за акційною послугою "Швидкий вступ 3490 грн")

Університет Бізнесу у Вроцлаві (Вища Школа Хендлова, надалі "WSH") є єдиним профільним ВУЗом по напрямкам Туристика та Бізнес. Станом на 2017 рік, відсоток українців становив менше 15%, що є беззаперечним плюсом з огляду на перспективи майбутнього працевляштування.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Вроцлаві при університеті WSH (при вступі за акційною послугою "Швидкий вступ 3490 грн")

Академія Суспільних Наук (SAN) — навчальний заклад що займає другу сходинку у загальнопольському рейтингу приватних вищих навчальних закладів. Університет вважаєтсья еталоном польської освіти. Відсоток українців у SAN — менше 20%, що позитивно впливає на майбутнє працевлаштування.

Університет Менеджменту у Варшаві (WSM) входить у п'ятірку кращих університетів Польщі за рейтингом UP-STUDY. З 1995 року WSM є одним з провідних бізнес-ВНЗ Східної Європи. Високий рівень викладання, доступна вартість навчання та міжнародні практики зробили університет WSM популярним серед польських студентів.

Ольштинський Університет (OSW) входить у Групу університетів VISTULA. OSW — це сучасне закрите академічне середовище західноєвропейського типу. Університет має власний гуртожиток на території, що дозволяє студентам отримувати якісні знання без сторонніх відволікаючих факторів. OSW входить у ТОП кращих університетів регіону.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Ольштині при університеті OSW (при вступі за акційною послугою "Швидкий вступ 3490 грн")

Якщо Ви прагматичні, цінуєте свій час і гроші, маєте здоровий глузд та бажання заробляти — бізнес-школа є правильним вибором для Вас. Освіта в WSB працює в унікальній атмосфері, яка мотивує і надихає. Університет групи WSB входить у трійку кращих недержавних ВУЗів Польщі. В цьому році він вперше набирає українців.

Університет Менеджменту (WSZ) є кращим профільним бізнес-ВУЗом по менеджменту у західній Польщі. Університет займає почесне 4-те місце у рейтингу UP-STUDY по перспективі працевлаштування після закінчення навчання. Доступна вартість освіти робить його лідером по менеджменту та інформатиці серед ВУЗів Програми.

Університет Банківської Справи в Познані (WSB) заснований більше 20 років тому і користується великою популярністю серед поляків. Програма UP-STUDY ексклюзивно представляє даний ВУЗ в Україні. Навчання проходять у 4-ох корпусах університету, що розташовані у центральні частині Познані.

Академія Суспільних Наук (SAN) у Лодзі займає другу сходинку у загальнопольському рейтингу університетів недержавної форми власності. ВНЗ вважається еталоном освіти для польських студентів. Відсоток українців у SAN — менше 10%, що гарантує успішне працевлаштування по закінченню навчання.

Західнопоморський Університет Бізнесу (ZPSB) має більше ніж 20-ти річний досвід у підготовці професійних кадрів для бізнес-корпорацій. Лише зараз ВНЗ відкрив свої двері для українців. Студенти ZPSB можуть бути впевненені, що отримають якісні знання і практичні навички затребувані на ринку праці Польщі та Європи.

ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ ЕКСПРЕС-ПРОПОЗИЦІЄЮ ВІД UP-STUDY

Найближча європейська країна

ПРОСТИЙ І ШВИДКИЙ
ВСТУП

Від Вас НЕперекладені документи з атестатом - від нас зарахування за 3490 грн (110 євро)

Найближча європейська країна

100% ГАРАНТІЯ
ВСТУПУ

За акцією Ви гарантовано вступаєте в обраний польський університет без іспитів та ЗНО

Найближча європейська країна

ДЕШЕВШЕ САМОСТІЙНОГО ВСТУПУ

Налагоджені експертами процеси дозволяють не переплачувати, на відміну від самостійного вступу

Найближча європейська країна

НІЯКИХ ПРИХОВАНИХ
ПЛАТЕЖІВ

Повна відсутність додаткових і прихованих витрат при вступі

Карта представництв

АБІТУРІЄНТИ АКЦІЇ "ШВИДКИЙ ВСТУП 3490 ГРН" ТАКОЖ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ 30 СТИПЕНДІАЛЬНИХ ГРАНТІВ

30 стипендіальних місць представлені у шести університетах-партнерах UP-STUDY, по 5-10 місць у кожному навчальному закладі. Всі абітурієнти від UP-STUDY, автоматично та гарантовано стають учасниками розіграшу при подачі вступного пакету документів.

— ВАРШАВА: VISTULA Академія Фінансів та Бізнесу — 5 стипендій
— ВАРШАВА: ЛОДЗЬ, КРАКІВ: SAN Академія Суспільних Наук — 5 стипендій
— ВРОЦЛАВ: WSH Вроцлавський Університет Бізнесу — 5 стипендій
— ПОЗНАНЬ: WSB Університет Банківської Справи — 5 стипендій
— ОЛЬШТИН: OSW Ольштинський Університет — 10 стипендій

Детальніше про 30 стипендіальних грантів →

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО В АКЦІЮ НЕ ВХОДЯТЬ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ

Найближча європейська країна

ПОСЕЛЕННЯ В ПОЛЬЩІ

Найближча європейська країна

ПІДТРИМКА UP-SUPPORT

Найближча європейська країна

ДОПОМОГА У ВІДКРИТТІ ВІЗИ

Найближча європейська країна

ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСФЕРУ

Закінчення акційної пропозиції 31.03.19

Реєструйтеся на подачу документів прямо зараз

UP-STUDY Міжнародна освітня Презентація - Навчання в Польщі 2018-19
Акційна послуга діє при подачі документів до 31.03.19

26 02 2019 12:12:00

АКЦІЯ "Вступ на осінь 2020 лише 5000 грн + Безкоштовний* курс польської мови". Діє до 31.05.19

Вступай до університету Польщі по акції "Вступ на осінь 2020 + Безкоштовний* курс польської мови" та отримай послуги із зарахування "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" за 5000 грн ( 499 євро ). Діє до 31.05.19

Детальніше →

19 12 2018 23:00:00

АКЦІЯ "Вступай з другом за півціни". Знижка діє до 31.03.19

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2019: "Вступай із другом за півціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено".

Детальніше →

30 10 2018 10:27:00

Акція "Швидкий вступ − 3490 грн (€110)" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акційна послуга "Швидкий вступ - 3490 грн (€110)" діє до 31.03.19. За сплачені гроші Ви отримуєте одноразову послугу - переклад документів та видачу офіційного документу від вузу про зарахування.

Детальніше →